uncharted 4
  نام

uncharted 4

  کنسول

ps4

  زمان7 ماه پیش

   تهران    تهران

  80,000 تومان   جستجوی مشابه   گزارش تخلف 

بازی کاملاً سالمه و از اول دست خودم بوده
قاب و دیسک کاملاً تمیز و سالم
با بازی هایی هم مایلم معاوضه کنم
چت دیوار و تماس و پیام پاسخگو هستم
قیمت مقطوع

اطلاعات بازی توسط ای گیم
نام کاملUncharted 4: A Thief's End
توسعه دهندگانNaughty Dog
منتشر کنندگانSony Computer Entertainment, Inc. (SCEI)
تاریخ انتشار1395-02-21
موتور بازی----
پلتفرم هاPlayStation 4
نام های جایگزین----
سری بازی----
ادیتیشن بازی----
مدت زمان اتمام17:00:00
تعداد پلیرSingle player , Multiplayer
ژانرهاShooter , Adventure
سبک بازیThird person
تم بازیAction , Fantasy , Historical
امتیاز (ESRB)T
امتیاز (PEGI)16
تریلر بازی توسط ای گیم
نقد و بررسی بازی توسط ای گیم

خرید بازی uncharted 4

پیشنهاد میکنیم قبل از خرید بازی Uncharted 4 توضیحات و بررسی بازی را که توسط تیم ای گیم گردآوری شده است را مطالعه کنید

نسل هشتم نسلی است که استاندارد های جدیدی تعریف کرد و این استاندارد ها را به سر حد کمال رساند و حال بازی سازان این استاندارد ها را در بازی های خود به کار می برند. یکی از پایه گذار سبک جدید بازی های ویدئویی قطعاUncharted 4: A thief’s End است. بازی که مرز بین بازی های ویدئویی و سینما را کم رنگ تر کرد.

ناتی داگ درUncharted 4 هرچه توان داشت خرج کرد تا در این نسخه با تلفیقی از المان های نسخه های قبلی و ویژگی های جدید، همه در کنار هم یک اثر زیبا خلق شود. Uncharted 4ماجراجویی‌های نسخه‌های قبلی خود را دارد، جدیت و جذابیت روایت داستانی و سینمایی The Last of Usرا به همراه دارد و از طرفی، قدرت سخت‌افزارPS4 را به رخ رقیبان و حتی طرفدارانPC نشان می دهد تا وجه تمایز اصلی خود را نسبت به هر آنچه که تا به امروز برای هر پلتفرمی منتشر شده را به نمایش در بیاورد.

ویژگی بارز سری Unchartedکه بیش از هر مورد توجه منتقدان و طرفداران است، جلوه‌های بصری و گرافیک آن می باشد. مسئله‌ای که بعضی وقت‌ها وظیفه ی سنگینی را روی دوش ناتی داگ می گذارد و انتظارات را از آنها بسیار بالا می برد. ناتی داگ هم به خوبی می‌تواند پاسخگوی این انتظارات باشد و اگر در تمام سریUncharted و به خصوص بازی The Last of Usکنکاش کنیم، متوجه می‌شویم ناتی داگ در همه ی آثار خود از تمام توان کنسول برای پردازش گرافیکی استفاده کرده است

پیشرفت یک نسل نسبت به نسل بعد فقط به گرافیک ختم نمی شود، ، بلکه چگونه بتوان از این سطح از گرافیک و جلوه‌های بصری، برای خدمت به اجزای دیگر بازی مانند گیم‌پلی و روایت داستان استفاده کرد، در بالاترین درجه‌ی اهمیت قرار دارد.Uncharted از این نظر عملکرد بسیار خوبی داشت.

Uncharted 4 با اینکه در نظر گیمرها، داستانی تازه و جدا از قسمت‌های قبل را روایت می‌کند، اما در اصل ما با ماجرایی درگیر هستیم که سال‌ها قبل از رویدادهای قسمت اول زمینه سازی اش انجام شده است. گنج کاپیتان هنری اوری، تنها دزد دریایی نجات یافته پس از قرارداد یوترکت و اتحاد اروپاییان در قرون وسطا برای نابودی همیشگی دزدان دریایی، محور اصلی داستان بازی این نسخه ناتی داگ شد و نیتن و سم دریک برای یافتن این گنج ، راهی دراز و خطرناک در پیش دارند.

محور اصلی داستان بازی رابطه‌ی نیتن و سم می باشد. به راحتی می‌توان در حین بازی، علاقه‌ی این دو برادر به یکدیگر را مشاهده کرد، اما روایت داستان به گونه‌ای است که نسبت به کاراکتر سم حس بد بینی به وجود می آید. با این حال، اتفاقات و رویدادهای بین این دو برادر، بدنه‌ی اصلی داستان را تشکیل می‌دهد و اضافه شدن شخصیت محبوب سالی، باعث ایجاد دیالوگ‌ها، اکشن‌ها و رویداد‌های جالبی در طول بازی می‌شود.

درUncharted 4 قدرت انتخاب را بیشتر از نسخه‌های قبل حس می کنید و این حس می تواند به دلیل گستردگی دنیای بازی و مراحل باشد، اما این گستردگی و بزرگی مراحل و محیط بازی، ویژگی خاصی دارد که بازی‌های دیگر از آن محروم هستند. ناتی داگ در جای جای بازی، به طراحی وجب به وجب محیط پرداخته و جزئیات را آنقدر زیاد کرده که محال است! برای مثال در هنگام ماشین سواری، نخواهید لحظه‌ای از ماشین پیاده شوید و چند قدمی فقط به تماشای مناظر، زمین، گیاهان و هر چیزی که وجود دارد بپردازید. محیط‌ سازی‌ها و طراحی مراحل با زیرکی هر چه تمام تر انجام شده و کاملا مشخص است، طراحان و گرافیست‌های ناتی‌ داگ به همه ی ابعاد خلق یک دنیای پویا و واقعی توجه کرده اند.

با خرید بازی Uncharted 4 تمامی انتظاراتی که از یک بازی اکشن دارید بصورت کامل برآورده خواهد شد. گان پلی، شیوه کنترل و شلیک با اسلحه و به طور کل مکانیک‌های درگیری، همه و همه بسیار استادانه و جذاب ساخته شده که ساعت ها پلیر را سرگرم می کند. کافی است تا پس از شلیک با کلت کمری، مسلسل را انتخاب کنید تا ببینید چگونه نیتن بند اسلحه‌ را به سرعت از گردنش عبور می‌دهد، هدف گیری و شلیک می‌کند. لگد‌هایی که اسلحه می زند کاملا بر نحوه‌ی در دست گیری اسلحه تاثیر می‌گذارد و پوکه‌هایی که یک به یک و به شکل کاملا واقعی از سلاح خارج می‌شود.

Uncharted 4 یک بازی طولانی است، همراه با داستانی پر فراز و نشیب که جزئیات را اولویت قرار داده و کیفیت را هم در بهترین سطح ممکن نگه داشته است. ناتی داگ باUncharted 4 ثابت کرد که می‌توان همه ی ابعاد بازی را در بالاترین سطح کنار هم نگه داشت و نیازی نیست برای بهبود یک بخش یک قسمت دیگر را فدا کرد. ناتی داگ توانست هم به جلوه‌های بصری و صوتی حیرت‌انگیز دست پیدا کند و هم اکشنی ناب و روایت داستانی پرخطر را در بازی گنجاند.

قطعا می توانUncharted 4 را در لیست بهترین بازی های نسل هشتم قرار داد. خرید بازی Uncharted 4 برای دارندگان کنسولPS4 یک باید است.