god of war 4
  نام

god of war 4

  کنسول

ps4

  زمان4 ماه پیش

   مازندران    بابل

  240,000 تومان   جستجوی مشابه   گزارش تخلف 

چند سال از انتقامی که کریتوس از خدایان المپ‌نشین گرفت می‌گذرد. کریتوس در آخرین مبارزه با پدرش زئوس زنده ماند و حالا با پسر جوانش آترئوس در دنیای خدایان نورس زندگی می‌کند، سرزمینی وحشی که پر از هیولاها و جنگجویان مختلف است. کریتوس برای آموزش پسرش و این که چطور در چنین دنیایی زنده بماند، باید بر خشمش غلبه کند. خشمی که سال‌ها با او بود اما حالا در نقش یک پدر و استاد، از میزان آن کاسته شده است.

اطلاعات بازی توسط ای گیم
نام کاملGod of War
توسعه دهندگانSIE Santa Monica Studio
منتشر کنندگانSony Interactive Entertainment
تاریخ انتشار1397-01-31
موتور بازی----
پلتفرم هاPlayStation 4
نام های جایگزینGod of War 4 , God of War: New Omega
سری بازی----
ادیتیشن بازی----
مدت زمان اتمام12:20:00
تعداد پلیرSingle player
ژانرهاPlatform , Role-playing (RPG) , Adventure
سبک بازیThird person
تم بازیAction , Fantasy
امتیاز (ESRB)M
امتیاز (PEGI)----
تریلر بازی توسط ای گیم
نقد و بررسی بازی توسط ای گیم

 خرید بازی god of war

پیشنهاد میکنیم قبل از خرید بازی God Of War توضیحات و بررسی بازی را که توسط تیم ای گیم گردآوری شده است را مطالعه کنید.

آخرین باری که کریتوس را دیدیم با یک شخصیت جنگ طلب، وحشی و نا آرام روبرو بودیم. کسی که جز انتقام از خدایان یونان و پدرش به هیچ چیز دیگری فکر نمی کرد و برای رسیدن به این هدف هرچیزی و هر کسی را از سر راه برمی داشت.کاراکتری که بیشتر به خاطر شخصیت منفوری که داشت همه دوستش داشتند. اما از اون دوران زمان زیادی گذشته و الان با یک کریتوس دیگر روبرو هستیم.

کریتوس پیرتر شده، آرامتر شده و از همه مهمتر پدر شده. او سعی کرده گذشته ی خود را فراموش کنه و برای فرار از گذشته ی تاریک خود از سرزمین یونان خارج شده و به سرزمین دوردست وایکینگ ها، میدگارد کوچ کرده. اما کریتوس و تراژدی، دو عنصر جدا نشدنی از هم هستند. همسر کریتوس و مادر آترئوس، میمیرد و آخرین خواسته ی او، تبدیل به آخرین ماجراجویی کریتوس می شود. ماجراجویی که این بار تنها نیست و باید فرزند خود را همراه خود ببرد. فرزندی که رابطه ی خوبی بین آن ها برقرار نیست و از چشم آرتئوس، کریتوس پدری سنگ دل است که هیچ احساس پدرانه ای نسبت به او ندارد و فقط به فکر آموزش مبارزه و شمشیر زنی و تیراندازی به اوست و به احساسات او توجه نمی کند، و از طرفی کریتوس نیز نگران این است که فرزندش برای سفر و ماجراجویی آماده نیست. رابطه ی بین کریتوس و آرتئوس یکی از بارزترین و زیباترین روابط پدر پسری است که در بازی های ویدئویی شاهدش بودیم. گاهی اوقات فقط دلت می خواهد دسته کنسول را زمین بگذاری و به دیالوگ ها و حرف هایی که بین این پدر و پسر رد و بدل می شود گوش کنی. به جد یکی از نقاط قوت این بازی همین رابطه احساسی بین آن هاست. رابطه ای که با ترس و تنفر شروع می شود و به عشق و احترام می رسد.

آخرین آرزوی همسر کریتوس این بود که بعد از سوزاندن جسدش، خاکستر او را به بلندترین نقطه در میدگارد منتقل کنند. خواسته ای که شاید مضحک به نظر برسد اما در قسمت های انتهای بازی متوجه این موضوع می شوید که همسر کریتوس چقدر زیرک بود و هدفش از این خواسته چی بود. خواسته و آرزویی که باعث به خطر افتادن جان کریتوس و فرزندش شد.

داستان ، گیم پلی و گرافیک God Of War:

در ساعات ابتدایی بازی به پلیر شاید این احساس دست بدهد که چقدر God Of War نسبت به نسخه های قبلی متفاوت شده و از ریشه های خود فاصله گرفته اما با پیشرفت در بازی متوجه این قضیه می شوید که چقدر استادانه و ماهرانه با حفظ ریشه های بازی توانستند خلاقیت و نوآوری به بازی اضافه کنند. بازی تا حدودی از سبک hack and slash فاصله گرفته و به سبک RPG نزدیک شده است. در این نسخه دیگر خبری از داستان خطی نیست. آزادی عمل حرف اصلی را می زند و ماموریت های جانبی فراوانی وجود دارد. ماموریت های جانبی که انقدر زیبا طراحی شده اند گویا خط اصلی داستان بازی هستند. گاهی پیش می آید بین دو ماموریت اصلی بازی چندین ساعت فاصله بندازید زیرا ناخودآگاه درگیر ماموریت های جانبی و گشت و گذار در محیط غنی و زیبای بازی می شوید. محیط و دنیای بازی بسیار زیباست، زیبا و دلربا. وقتی بالای کوهستان می رسید و به دره ها و مناطق زیر پای خود نگاه می کنید تازه متوجه عمق زیبایی کار می شوید. در God Of War همه چیز زیباست، داستان زیباست، گرافیک زیباست، موسیقی زیباست، همه چی! در واقع با یک بازی کامل روبرو هستید، بازی که بیشتر جوایز از جمله بهترین بازی سال را برد و از نظر منتقدین امتیاز کامل را گرفت. در God Of War همه ی مبارزات منحصر به فرد هستند و هر دشمن خصوصیات خود را دارد و برای شکست دادنش باید از تکنیک خاصی استفاده کرد. سیستم ارتقا در این نسخه بسیار هوشمندانه تر و با امکانات بیشتر نسبت به نسخه های قبلی برگشته است. موسیقی متن بازی بسیار حماسی و تاثیرگذار است و هیجانات بازی و مبارزات را دوچندان می کند. تنها کمبود بازی باس فایت می باشد. تعداد باس فایت های بازی نسبت به نسخه های قبلی بسیار کمتر شده. در نسخه های قبلی همیشه مبارزات با غول های بازی نقش پررنگی در بازی داشت که این بار شاهد کم رنگ شدن باس فایت ها شدیم که این موضوع شاید برای بعضی از پلیر ها نکته مثبتی نباشد. همچنین خط داستان اصلی بازی نسبتا کوتاه است. یعنی با این ابعاد و دنیای بازی می توانست خط داستان بازی طولانی تر باشد. در واقع شاید حدود 30 درصد از محیط بازی مربوط به خط اصلی بازی باشد و مابقی در اختیار ماموریت های جانبی بازی است. هر چند ماموریت های جانبی بازی چیزی از خط اصلی داستان بازی کم ندارد. به طور خلاصه GOW یک باید برای نسل هشتم به حساب می آید و دارندگان کنسول PS4 حتما باید با خرید بازی God Of War به قدرات واقعی کنسول خودشان پی ببرند.

موارد مرتبط در محدوده

مورد مشابه یافت نشد