assassins creed origins
  نام

assassins creed origins

  کنسول

ps4

  زمان6 ماه پیش

   اصفهان    اصفهان

  170,000 تومان   جستجوی مشابه   گزارش تخلف 

بازی ریجن 2 هستش ، کاملا انگلیسی ، عربی ننوشته روو پکش خیلی هم تمیزه .

اطلاعات بازی توسط ای گیم
نام کاملAssassin's Creed: Origins
توسعه دهندگانUbisoft Montreal
منتشر کنندگانUbisoft Entertainment
تاریخ انتشار1396-08-05
موتور بازیAnvilNext
پلتفرم هاPC (Microsoft Windows) , PlayStation 4 , Xbox One
نام های جایگزینACO , Assassins Creed Origins
سری بازیAssassin's Creed
ادیتیشن بازی----
مدت زمان اتمام15:45:00
تعداد پلیرSingle player
ژانرهاRole-playing (RPG) , Adventure
سبک بازیThird person
تم بازیAction , Historical , Stealth , Open world
امتیاز (ESRB)M
امتیاز (PEGI)18
تریلر بازی توسط ای گیم
نقد و بررسی بازی توسط ای گیم

خرید بازی assassin's creed: origins

پیشنهاد میکنیم قبل از خرید بازی assassin's creed: origins توضیحات و بررسی بازی را که توسط تیم ای گیم گردآوری شده است را مطالعه کنید.

چند سالی است که سری بازیAssassins Creed با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کند و هر عنوانی که منتشر می شد موجی از انتقادات را به همراه داشت. البته شاید بعضی از این انتقاد ها تا حدی کم لطفی در حق شرکت یوبی سافت باشد. این شرکت در هر نسخه سعی در ایجاد نوآوری در بازی هایش داشت که می توان گفت با موفقیت همراه نبود. اما این بار داستان تا حدودی در نسخهOrigins متفاوت است. نسخه ایی که در تلاش است شکوه و زیبایی نسخه های اولیه بازی را برگرداند.

پس از انتشار نسخهSyndicate، یوبی سافت به این سری استراحت داد و وقفه ای در انتشار سالانه بازی ایجاد کرد. وقفه ای که حتی انتظارات را بالاتر برد زیرا مشخص بود یوبی سافت در حال کار بر روی نسخه بعدی است و می خواهد عنوانی متفاوت ارائه کند. نسخهOrigins در مصر باستان رقم می خورد. دنیایی کاملا متفاوت با نسخه های قبلی بازی. دنیایی که به زیبایی هرچه تمام تر طراحی و پیاده سازی شده است. وقتی میان مردم مصر حرکت کنید، به خوبی متوجه زنده و پویا بودن محیط بازی خواهید شد. دسته ای از مردم مشغول کارهای روزمره و دسته ای دیگر، مشغول عبادت هستند. آنها به زیبایی در قالب افرادی که قرن ها از تمدن امروزی دور هستند جای گرفته اند و نقش مهمی در احساسی که حین بازی دارید ایفا می کنند. حسی که به طور مداوم می خواهد به شما یادآوری کند که در مصر باستان هستید و این ها، مردم هزاران سال پیش هستند. به جد می توان گفتAssassins Creed Origins یک اثر کاملا هنری است.

دنیای مصر باستان، دنیایی پر از شگفتی است. تمام قسمت های این بازی و مصر باستان، با جزئیات فراوان خلق شده است. هوش مصنوعی بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و حتی مردم عادی که فقط وظیفه قدم زدن و پر کردن فضای خیابان را به عهده دارند هوشمند طراحی شده اند. دنیای بازی و طبیعت آن، اغلب در مناطق خشک و صحرایی خلاصه می شود. محیط های صحرایی خشک، در نوع خود بسیار جذاب می باشد و در مجموع، طبیعت بازی، با وجود مناطق صحرایی، خیلی خوب و  زیبا پیاده سازی شده است. علاوه بر طراحی طبیعت بازی، حیوانات درون آن نیز به بهترین شکل ممکن پیاده سازی شده اند، تنوع خوب حیوانات از هر نوع، سبب شده تا گاهی دلتان بخواهد فقط بایستید و نظاره گر دنیای وحش درون بازی باشید.  هر یک از حیوانات، خیلی دقیق و حساب شده، انیمشین خاص خودشان را دارند و مانند حیوانات واقعی در طول شبانه روز کارهای متفاوتی انجام می دهند، شکار می کنند، غذا می خورند و چرخه زندگی خود را دنبال می کنند.

اما بعد از تعریف از گرافیک هنری و زیبایی های بازی باید از نقاط ضعف هم گفت. باگ ها و مشکلاتی که مدت هاست همراه همیشگی سری بازیAssassins Creed شده و به اعتبار این سری لطمه می زند. باگ هایی که وجودشان شاید در این نسل از بازی ها خیلی قابل چشم پوشی نیست و جای نقد دارد. البته یوبی سافت بعضی از این باگ ها و مشکلات را با ارائه بروزرسانی های متعدد سعی کرده که برطرف کند. اما همچنان شاهد برخی از این باگ ها بوده ایم و حتی با انجام بروزرسانی باگ جدیدی نیز مشاهده شده است!!!

گیم پلی بازی تغییرات اساسی داشته و به کلی دستخوش تغییرات شده است. خوشبختانه اکثر این تغییرات مثبت بوده و رضایت بازیکنان را به همراه داشته. مهمترین تغییر، تغییر اساسی در انیمیشن های مبارزات است، انیمیشن هایی که در چند نسخه قبلی کاملا تکراری و یکنواخت به کار رفته بود. تغییری که به شدت حال و هوای مبارزات بازی را عوض کرده و به خصوص در مبارزه با دشمنان سطح بالاتر، مبارزه را نیازمند استراتژی و برنامه ریزی می کند. می توان گفت تغییرات گیم پلی در نسخهOrigins بازی را از نسخه های قبلی کاملا متفاوت کرده است. حتی طرز حرکت و راه رفتن کاراکتر اصلی بازی نیز تفاوت پیدا کرده و آنطور که ما می بینیم، یوبی سافت، قدم در مسیری جدیدی گذاشته است که Assassins Creed: Origins شروع آن است. تغییراتی که شاید کوچک به شمار بروند اما برای سریAssassins Creed که گرفتار چرخه تکرار و یکنواختی شده بود، تغییرات اساسی به شمار می آید. همچنین همانند نسخه های قبلی، سیستم ارتقاء مهارت و سطح بازیکن وجود دارد که این دو در کنار یکدیگر، می توانند در مسیر پیشبرد بازی بسیار مهم جلوه کند. سیستم ارتقاء مهارات کاراکتر ها به سه دسته مختلف تقسیم شده که هر کدام ویژگی های خاصی به کاراکتر بازی می بخشند.  البته باید اشاره کرد که سیستم ارتقاء کاراکتر همانند نسخه های قبلی است و تفاوت بارزی وجود ندارد.

نسخهOrigins یک مسیر نو برای سریAssassins Creed می باشد، مسیری که ابتدای راه است و باید در نسخه های بعدی به سمت تکامل پیش برود تا بتواند طرفداران این سری را راضی نگه دارد. اگر از طرفداران این سری هستید،Origins یک باید برای شما و کنسولتان به حساب می شود و اگر تا به حال تجربه این سری با ارزش را نداشتید، خرید بازی assassin's creed: origins می تواند یک نقطه شروع کاملا ایده آل باشد.