نام

sniper ghost warrior 2

  کنسول

pc

  زمان 9 ماه پیش

   فارس    ممسنی

  3,000 تومان   جستجوی مشابه   گزارش تخلف

بازی Sniper Ghost Warrior 2 دومین نسخه از سری بازی های تک تیرانداز: شبح جنگجو است و در سال 2013 به بازار عرضه گردید. در این نسخه پلیر کنترل فردی به نام کاپیتان Cole Anderson (کول اندرسون) را برعهده دارد. کاپیتان کول در فیلیپین به همراه یکی از مامورهای CIA به نام Diaz ماموریت دارند تا یک رادار قدیمی روسی را در منطقه ای از بین ببرند ولی هنگامی که به آن منطقه می رسند متوجه می شوند که مزدوران در آنجا جمع شده اند و قرار است تا یک محموله بزرگ سلاح های شیمیایی به روس ها فروخته شود. در این حین نیروهای روسی از وجود یک جاسوس در میان خود مطلع شده و آن فرد را گروگان می گیرند. دیاز درخواست یک تیم پشتیبانی می کند و به شما دستور می دهد تا مکانی مناسب برای پوشش دادن او انتخاب کرده و مستقر شوید.

Sniper Ghost Warrior 2
در این بازی یک فلاش بک به نسخه اول زده می شود و ماموریتی باید در آن زمان توسط شما انجام شود پس پیشنهاد می کنیم برای متوجه شدن داستان بازی، نسخه اول را به پایان برسانید. گیم پلی بازی نسبت به نسخه قبلی تغییر چندانی نداشته ولی بازی از نظر گرافیکی به دلیل استفاده از موتور بازی سازی CryEngine 3 بهبود یافته است. یکی از ویژگی های جالب بازی زمانی رخ می دهد که شما به هدف مورد نظر خود شلیک کرده و هنگام برخورد تیر با هدف، صحنه آهسته شده و شما می توانید محل اصابت تیر را به خوبی ببینید. حواس خود را بسیار جمع کنید زیرا ممکن است قبل از آنکه صدایی بشنوید، گلوله به شما اصابت کند و قبل از آنکه متوجه شوید از بدن شما خارج شود.

حالا باید تمام حواس چند گانه خود را به کار بیاندازید تا به عنوان تک تیر اندازی ماهر بتوانید عملیات خود را با موفقیت تمام کنید. این جا همه چیز روی تیر اندازی شما تاثیر دارد. نفس کشیدن، گرد و خاک، فاصله، باد، گرانش، وزن تیر و … باید همه چیز را از قبل محاسبه کنید تا بهترین تیر اندازی را داشته باشید. بازی عرضه شده توسط فروشگاه 460 نسخه Collectors Edition می باشد.

پردازنده مورد نياز: Intel Core 2 Duo at 2Ghz, or AMD Athlon 64 x2 2Ghz, or better
رم مورد نياز: 2 گيگابايت
گرافیک مورد نیاز: NVidia 8800GT with 512MB RAM or better
فضاي مورد نياز: 9 گيگابايت

موارد مرتبط در محدوده

مورد مشابه یافت نشد