به روز رسانی جدید برای بازی The Elder Scrolls Online

به روز رسانی جدید برای بازی The Elder Scrolls Online

بازی The Elder Scrolls Online با دو آپدیت جدید به روز رسانی می شود.

طبق اخبار منتشر شده در Zenimax اولین آپدیت با نام Wolfhunter  در اواخر ماه آگوست در اختیار کاربران بازی قرار می گیرد، این آپدیت یک پک کوچک به حساب می آید که چند سیاه چال جدید به بازی اضافه کرده و بازیکنان با تشکیل تیم چهار نفره می توانند به فتح این سیاه چاله ها بپردازند. داستان الحاقی که به این بازی اضافه می شود شکست دادن گرگینه افسانه ای به نام Vykosa است که برای این کار باید بازیکن خودش را به Moon Hunter برساند. کسانی که موفق به اتمام این خط داستانی شوند می توانند کاراکتر خودشان را با لباس ها و زره های تم گرگینه مجهز کنند که در بازی آنلاین قطعا این شخصی سازی ها بسیار جذاب می باشد.

آپدیت دوم بزرگتر و گسترده تر است، Murkire نام آپدیت دوم بازی است که در پاییز منتشر می شود که در منطقه Black Marsh اتفاق می افتد جایی که Argonians آنجا را تبدیل به محلی برا اسکان و خانه خود تبدیل کردند، خط داستان های متنوعی در این منطقه با وجود Argonians رقم می خورد.

قطعا اگر تجربه بازی The Elder Scrolls Online را نداشته باشید این جزئیات برای شما گنگ و نامفهوم است اما طرفداران این بازی قطعا از آپدیت های پیش رو ذوق زده خواهند شد. در ادامه می توانید به تماشای تریلر این بسته الحاقی بپردازید.


برجسب ها: , ,