عناوین رایگان ماه نوامبر پلی استیشن پلاس

عناوین رایگان ماه نوامبر پلی استیشن پلاس

با اینکه هنوز در ابتدای ماه اکتبر هستیم، سونی لیست بازی های رایگان سرویس پلی استیشن پلاس ماه نوامبر خود را منتشر کرد. سایت رسمی پلی استیشن دو عنوان Bulletstorm: Full Clip Edition و Yakuza kiwami را به عنوان دو بازی اصلی رایگان ماه نوامبر معرفی کرد.

اگرچه هنوز تا ماه نوامبر مدت زمان زیادی باقی مانده و احتمال اینکه عناوین دیگری نیز به بازی های رایگان ماه نوامبر اضافه شود وجود دارد اما تا به اینجا فقط این دو بازی تایید شده می باشند. بازی Bulletstorm: Full Clip Edition عنوان شوتر ریمستر شده کنسول PS3 و XBOX 360 است که توسط شرکت Epic Games و People Can Fly توسعه یافته است. این بازی در آپریل ۲۰۱۷ منتشر شد و توانست نمره ۸ از ۱۰ را از سایت GameSpot دریافت کند.

Yakuza Kiwami عنوان دیگر ماه نوامبر نیز یک بازی کاملا بازسازی شده است.این بازی در ابتدا برای کنسول PS2 منتشر شد و بعد از سال ها این بازی به طور کامل باز سازی شده و برای آخرین نسل کنسول ها منتشر شد. این نسخه بازسازی شده در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و بازخوردهای بسیار مثبتی از منتقدین دریافت کرد. Peter Brown، منتقد معروف سایت GameSpot در رابطه با این بازی گفت ” این عنوان هم یک بازسازی بسیار خوب از نسخه اصلی و هم یک ادامه خوب برای نسخه Yakuza Zero به شمار می آید

عناوین ماه اکتبر در حال حاضر برای دانلود در دسترس هستند، این عناوین شامل  Friday the 13thو Laser League می باشد. بازی Master Reboot نیز برای PS3 موجود می باشد. تا فرا رسیدن ماه نوامبر میتوانید از این عناوین رایگان سرویس پلاس پلی استیشن لذت ببرید.


برجسب ها: , ,