ای گیم حامی استارت آپ ویکند “صنایع خلاق” – به همراه کد تخقیف

ای گیم حامی استارت آپ ویکند “صنایع خلاق” – به همراه کد تخقیف

استارت آپ ویکند “صنایع خلاق” در گرگان برگزار می شود

رویداد استارت آپ ویکند صنایع خلاق از تاریخ ۲۱ لغایت ۲۳ آذر ماه با همکاری بازی سازان مستقل و مجتمع فنی تهران در گرگان برگزار می شود.

این استارت آپ ویکند در رابطه با صنایعی است که تکنولوژی وارد آنها شده و قالب جدیدی از آن ها ارائه شده است و می تواند در حوزه هایی مانند بوم گردی، اپلیکیشن، صنایع دستی، گردشگری، بازی های ویدیویی ، انیمیشن و سینما و… ورود پیدا کند.

افرادی که تصور می کنند در این زمینه ایده دارند و نیازمند سرمایه گذار هستند می توانند در این رویداد شرکت کنند.

شرکت کنندگان در این رویداد فرصت این را دارند که در یک بازه زمانی ۵۴ ساعته با کمک منتورها ایده های خود را ارزیابی و به مرحله اجرا برسانند.

کاربران “ای گیم” می توانند با استفاده از لینک زیر و استفاده از کد تخفیف a-game در این رویداد ثبت نام کرده و از تخفیف ۴۰ درصدی برخوردار شوند.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

هدف از برگزاری این رویداد در کنار هم قرار گرفتن پتانسیل ها و ایده ها در کنار یکدیگر است تا در محیطی مناسب و در قالب کار تیمی به همکاری بپردازند.

پیمان یعقوبی، مجید حصارکی، مائده دهستانی، میلاد کرامتلو، امید محمدی، فرید شاهمرادی، محمد حسین توکلی، محمد لشکربلوکی، امیرحسین ثقه الاسلامی و سامه ابتهاج به عنوان منتور و شایان شلیله به عنوان سخنران اصلی در این رویداد حضور دارند.

استارت آپ ویکند صنایع خلاق

اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات، موسسه آموزش عالی گلستان، اتاقک، زرین پال، ایوند ، مکتب خونه ، اخبار رسمی ، دیجیاتو ، وبنا ، فرانش ، ای گیم و چندین مجموعه ی استارتاپی حامیان این رویداد کشوری خواهند بود


برجسب ها: , ,